Sport
Anyagi problémákkal küzd a Grundfos Tatabánya KC

Idén a kék tigrisek már nem játszanak több bajnoki- és kupamérkőzést, szombaton szoros küzdelemben nyertek a dabasi csapat ellen.
Marosi László, a kézilabda klub elnöke elmondta, hogy nagyon nehéz hónapokat tudhatnak maguk mögött, és egyelőre a jövő is bizonytalan. A koronavírus fertőzés a csapatot is megtizedelte, két kivétellel mindenki átesett a víruson, így több hétig nem tudott a csapat edzeni. A 2020-2021-es szezonban eddig összesen 10 mérkőzést játszottak, hat bajnoki és négy Európa-liga meccsen vannak túl.
Szakmailag nagy gondokkal küzdenek, a játékosok juttatásait nem tudja a klub fizetni. Ebben a helyzetben veszélybe került a csapat jelenlegi formában történő működése. Súlyos döntéseket kell meghozni a klub érdekében. Ezek szerint, ha nem történik nagymértékű javulás, akkor ezt a csapatot a jelenlegi formájában nem tudják fentartani. Marosi szerint ez nem búcsúüzenet, de lezárult egy korszak.